KONST / Litografier / Färglitografi 12167513
nr 1216 7513
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 280/360. Motivet: 40x49 cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:51:58
1.500 kr
2.200 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr